Dizaino paslaugos

Dizaino paslaugos

Dizaino paslaugos

Internetas yra nuolat kintanti aplinka, kuri reikalauja, kad jūsų svetainė, kaip komunikavimo su vartotojais platforma atitiktų visus šiuolaikinius standartus, būtų vizualiai estetiška, bei patogi naršyti. Jūsų svetainė - tai jūsų įmonės veidas internete pagal kurį yra atpažįstamas jūsų verslas. Klientai apsilankę į jūsų svetainėje iškart nusprendžia ar pasilikti čia, ar pradėti su jumis verslą, ar pirkti iš jūsų parduotuvės, ar ieškoti kitos svetainės, kuri atrodytų patikimesnė. Štai kodėl norint, kad lankytojas liktų Jūsų svetainėje, ji turi būti vizualiai patraukli ir patogi naršyti.

Negraži ir nepatogi svetainė, tai lyg nešlifuotas deimantas. Tačiau Mūsų įmonės dizaineriai sukurs Jums tikrą deimantą!

Kodėl turėtumėte patikėti svetainės dizaino, ar logotipo kūrimą profesionalams?

Net ir geriausios prekės ar paslaugos tampa nepatraukliomis, jeigu jų pateikimas niekuo neišsiskiria ir yra nepatogus. Profesionalus dizaineris kuria atsižvelgdamas į pagrindinį reikalavimą - patogumą vartotojui. Tai reiškia, kad Jūsų svetainė turi būti: Vizualiai patraukli; vientiso stiliaus; aiškios struktūros ir navigacijos, kas suteikia geresnę patirtį vartotojams. Pagal svetainės pateikiamą turinį ir tikslinę auditoriją, yra parenkamos spalvos bei atspalviai ir išdėstomi dizaino elementai.

Ypatingą dėmesį skiriame ir logotipo kūrimui - tai simbolis, firminis stilius pagal kurį Jūs atpažįstami tiek internete, tiek kituose komunikacijos kanaluose. Jis turi perduoti prasmingą ir Jūsų veiklą atspindinčią žinutę. Po išsamių tyrimų ir glaudaus bendradarbiavimo su Jumis, mūsų dizaineris pradeda kūrybą. Glaudus bendradarbiavimas ir kūrybinis bei analitinis procesas suteikia galimybę visiems kartu džiaugtis unikaliu simboliu, kuris išskirs Jus iš konkurentų ir tinkamai pristatys Jūsų verslą pasauliui.

Kodėl svarbu turėti mobiliems įrenginiams pritaikytą svetainę?

Tyrimai rodo, vis daugiau žmonių naršo ir apsiperka internete, naudodamiesi mobiliaisiais telefonais ar planšetėmis. Todėl rekomenduojama turėti svetainę, kuri yra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, o jeigu SEO yra pagrindinė jūsų skaitmeninės marketingo strategijos sudedamoji dalis, tai turėti mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę yra tiesiog būtina. Google teigia, kad prisitaikantis svetainės dizainas (responsive design) nesvarbu, ar tai būtų informacinė svetainė, ar internetinė parduotuvė yra jos rekomenduojamas mobiliųjų įrenginių nustatymas, pridurdama, kad prisitaikantis svetainės dizainas yra vienas iš labiausiai pasiteisinančių verslo praktikų. Vienas iš didžiausių privalumų, kuriuos suteikia prisitaikantis svetainės dizainas yra tai, kad prisitaikanti prie įrenginio svetainė gali suteikti geresnę patirtį vartotojams, kurie naudojasi keletu skirtingų įrenginių turinčius skirtingus ekranų dydžius. Tai yra labai svarbi ypatybė, kadangi neįmanoma nuspėti visų lankytojų, kurie naršys jūsų svetainėje, įrenginių ir jų ekranų dydį. Svetainė, kuri veikia nepriklausomai nuo šių veiksnių, suteiks daug nuoseklesnę ir geresnę patirtį vartotojams nei svetainės, kurios yra pritaikytos tik tam tikriems įrenginiams ir konkretiems ekrano dydžiams, arba iš vis nepritaikytos. Kitas svarbus prisitaikančio dizaino privalumas yra aukštesni rezultatai Google paieškoje. Dėl atsinaujinusio Google algoritmo svetainės, kurios nėra pritaikytos mobiliems įrenginiams bus reitinguojamos prasčiau nei analogiškos svetainės, kurios yra pritaikytos mobiliems įrenginiams.

Logotipo kūrimas nuo 99€
Firminio stiliaus kūrimas nuo 299€
Tinklalapio dizainas nuo 299€
El. parduotuvės dizainas nuo 399€

Naujausi darbai

Bregvos apskaita

https://bregvos-apskaita.lt/

www.kamilegallery.com

www.multisportas.lt

www.auksoisparduotuve.lt

Viskas Grožiui

Mažmeninė bei didmeninė prekyba Tecna prekiniu ženklu

Simpleship

Prekių pristatymo valdymo programa bei mobilioji aplikacija vairuotojams.

Susisiekite su mumis telefonu +370 681 53553 arba užpildę žemiau esančią formą.

  • Planuojamas biudžetas padeda pateikti kuo tikslenį ir geresnį sprendimą

Rekvizitai

UAB "Meta-Solutions"

Įmonės kodas: 302897167

PVM kodas: LT100007291411

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 8-97, Vilnius

a/s LT024010042403936893


Kontaktai

+ 370 601 09020

info@meta-solutions.lt

Piliakalnio g.7, VIlnius, Lietuva.