Kas mes?

Kas mes?

Kas mes?

Mes, UAB „Meta-Solutions“, turėdami ilgalaikę patirtį E-parduotuvių ir tinklalapių kūrimo srityje, padedame Jums efektyviau panaudoti interneto technologijas ir sprendimus. Per visą darbo laikotarpį įgyvendinome įvairaus sudėtingumo projektus, dirbdami su klientais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Bendradarbiaudami su Jumis, kuriame Jūsų verslo įvaizdį internetinėje erdvėje ir suteikiame jam pridėtinę vertę. Mūsų veiklos sritys Elektroninių parduotuvių kūrimas ir vystymas - mes jau daugiau kaip 12 metų naudojame Magento platformą, kuri puikiai patenkina net ir didžiausius klientų poreikius. Internetinių svetainių kūrimas ir vystymas - nuo reprezentacinių puslapių iki sudėtingų tinklalapių su turinį atitinkančiu dizainu bei pritaikymu mobiliesiems įrenginiams. Tinklalapių dizainas - profesionalus dizainas pabrėžia Jūsų išskirtinumą ir tinkamai pristato Jūsų verslą pasauliui.

SEO optimizavimas - tinklalapių ir internetinių parduotuvių optimizavimas paieškos varikliuose Google, Yandex, Yahoo. Mūsų tikslai Daugeliui šiandienos vartotojų Jūsų verslas neegzistuoja, jeigu jo nėra internetinėje erdvėje. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, turime naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir naujausiais jų sprendimais. Mes dirbame tam, kad sukurti Jums aukščiausios kokybės tinklalapį ir užtikrinti, kad Jūsų verslas užimtų pirmąsias pozicijas paieškų programų rezultatuose. Mes sugalvojame ir realizuojame Jūsų reklaminę kampaniją, ieškome originalaus stiliaus, kuris prasmingai atspindi Jūsų veiklą. Kiekvienas mūsų projektas - tai tvirto bendradarbiavimo su klientu pavyzdys.

Mes rūpinamės savo kurtų projektų sėkmingu gyvavimu ir, reaguodami į rinkos pokyčius, atliekame būtinus pakeitimus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Mūsų sėkmė - mūsų klientų augimas. Mūsų programuotojų, web dizainerių ir SEO ekspertų komanda yra visada pasiruošusi Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas! Būkite matomi ir lengvai pasiekiami!

Rekvizitai

UAB "Meta-Solutions"

Įmonės kodas: 302897167

PVM kodas: LT100007291411

Registracijos adresas: Dariaus ir Girėno g. 8-97, Vilnius

a/s LT024010042403936893


Kontaktai

+ 370 601 09020

info@meta-solutions.lt

Biuras: Saltoniškių g. 29, VIlnius, Lietuva.